یکی از یارانت به خدا پیوست

« مهدی جان (عج)»

 یکی از عاشقان دلسو خته ات ، به زمان ظهورت نایل نشد و به خدای تو پیوست.چهره اش از محبّت تو رنگی از نورداشت.او عمری در هوایت  نفس کشید و چون شمعی فروزان فرا راه شناخت تو به بی خبران ،سوخت.

هر کس که تو را شناخت جان را چه کند؟..................

اینک هزاران هزار فرشته از آسمان  فرود آمده اند تا او را تشییع و بدرقه کنند.روحش آرام و در جوار انبیا و اولیای خدا محشور.

»رحلت عالم ربانی آیت الله شیخ محّمد تقی بهجت  به امام عصر(عج) و تمامی شیعیان حقیقی تسلیتی ست عظیم.«

"بهجت" برای مهدی ما یک نشانه بود

جمع فضــایل او عــــار فانـــــه بــود

اینک کجاست یاور آن غایب از نظر

گفتــــار عالمانۀ او، عاشقانه بــــــود

/ 31 نظر / 26 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پرتو

سلام به شهلای عزیز منم ارتحال این عالم ربانی رو به پیشگاه امام عصر (عج) و همه مردم تسلیت میگم

پرتو

ببخشید که دیر امدم نمی تونستم بیام سپاسگزار از امدنت و شرمنده از دیر آمدنم[گل][گل]

رضا

سلام مطلبت خوب بود اما رنگ فونتش با زمینه قاطی میشه نمیشه راحت ازش استفاده کرد[گل]

نرگس

سلام عزیز دلم.. حالت خوبه گلم؟ من آپم..

نرگس

من یه کوچولو آپم...بیا بخون بلکه یه راهی پیدا شد!! حداقل فکرامون رو بریزیم رو هم....!

رضا (عشق من شبنم)

عشق يعني چون خورشيد تابيدن بر شب هاي دوست و چون برف ذوب شدن به غم هاي دوست[گل]

سرزمین دل

شهلاي عزيز.. در اين لحظات زيبا و نوراني ماه شريف خدا، چشم به راه دعاي خيرتان هستم.. شادي اتان آرزوي قلبي من است.. يا علي[گل][قلب]

عاشق کوهستان

[گل] سلام دوست عزیز دلم گرفته از نیومدن بارون خدا اومدم سری به نوشته های شما بزنم تا شاید بواسطه خدا نظر کنه که یهو اومدم تو این پست ملکوتی ( آقای بهجت ) شرمنده ام از ایشون چه روزهایی با ایشون بودم و در بیت ایشان و مسجدی که در قم نماز میخواندچه نصایحی که میکرد و دل را جلا میداد هر موقع که مشرف میشد امام رضا(ع) میرفتم دیدنش که ببینمش و یه کمی آدم بشم بعد برم پابوس حضرت رضا(ع) خدایا شوق و ذوق اون روزها رو با همون باصفایی یادم نمیره چهره ی نورانی و جذاب یار و همدم امام زمانم که میفرمودند: اهم آداب زیارت این است که بدانیم بین حیات معصومین(ع)و مماتشان هیچ فرقی وجود ندارد.به هر اندازه از بیانات اهل بیت(ع) دور باشیم از خود ایشان دوریم.و مکرر می گفتند:لازم نیست که انسان در پی این باشد که به خدمت حضرت ولی عصر(عج) تشرف حاصل کند بلکه شاید خواندن 2 رکعت نماز سپس توسل به ائمه(ع) بهتر از تشرف باشد. خلاصه گوهری بود از دستم رفت و افسوس.......... روحش شاد خدایا همنشینی با اولیاءات نصیبم کن بارالها آدمم کن اگه محال نیست توفیق بندگی بده و اخلاص خدایا تموم زندگیم مال حسینه (علیه السلام)